O nas

Organizatorzy

Majowa Załoga

Maja Kucharska

Założycielka Majowej Szkoły Tańca, pomysłodawczyni i główna organizatorka Majowego Festiwalu Tanga. Odważnie i nie bacząc na przeciwności, buduje społeczność tangową na Śląsku. Gromadzi wokół siebie ludzi z pasją i zaraża ich miłością do tanga. Zależy jej na tym, by Zabrze było miejscem kojarzonym z ciepłą i otwartą taneczną społecznością. Od kilku lat cyklicznie organizuje warsztaty z Maestros z całego kraju i świata.

Majowa Szkoła Tańca a Majowy Festiwal Tanga

Dawno, dawno temu była sobie Majowa Szkoła Tańca, a w niej ludzie z pasją, która nie pozwalała im spać i żyć, jak inni- normalni podobno- ludzie.

Tak mniej więcej wygląda historia Majowego Festiwalu Tanga. Wydarzenie stworzone z uwielbienia do tego tańca. Stworzone z niego i dla niego. Jesteśmy szczęśliwe, że będziemy mogły gromadzić miłośników tanga w naszej śląskiej, tangowej ojczyźnie.

Majowa Szkoła Tańca to przede wszystkim atmosfera, emocje i ludzie. Tutaj każdy czuje się jak u siebie w domu. Tu z każdym chcemy podzielić się naszym uśmiechem i radością z tańca. To wszystko stanie się składowymi naszego Festiwalu. Bo wszystko to chcemy Wam, nasi Drodzy Goście, przekazać.